کد خبر: 12722

ازبکستان بعد از ۱۰ دقیقه هولناک مقابل عربستان که در آستانه حذف از جام‌‌ملت‌ها قرار گرفت، به بازی بازگشت و با کسب برتری مقابل حریف به دور بعد راه یافت.

به گزارش قم خبربه نقل از فارس، دیدار تیم‌های عربستان و ازبکستان از گروه دوم رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه امی‌پارک شهر ملبورن آغاز شد.


در ۴۵ دقیقه این دیدار ازبک‌ها موفق شدند در دقیقه ۲ با شوت زیبای رشیدوف و اشتباه خط دفاع عربستان و به خصوص دروازه‌بان این تیم، با برتری یک بر صفر به رختکن بروند.

با این نتیجه ازبک‌ها امکان صعود به مرحله بعد را در کنار چینی‌ها پیدا می‌کردند.

عربستان و تیم حریف که توسط میرجلال کاسیموف هدایت می‌شود، تا قبل از این مصاف هر کدام یک برد و یک باخت را کارنامه داشتند که عربستان به خاطر تفاضل گل بهتر (۲+ ) در رده دوم قرار داشت و حتی با تساوی هم بخت صعود می‌یافت.

به همین دلیل وقتی نیمه دوم و در دقیقه ۶۰ از روی پنالتی گل تساوی را توسط محمد ال‌سهلاوی زد، خود در مسیر صعود قرارگرفت.

با این حال عرب‌ها تنها ۱۰ دقیقه بلیت صعود به مرحله یک چهارم را در دست گرفتند. زیرا دقیقه ۷۰ روی سانتری بلند از جناح راست و ضربه دقیق شودیف، موفق شد گل برتری را برای ازبک‌ها به ثمر رسانده و صعود خود را محرز کند.

پس از وی رشیدف در حمله‌ای که دقیقه ۷۹ انجام گرفت، از غفلت خط دفاع حریف استفاده کرد و گل سوم را به ثمر رساند تا آرامش نسبی بر تیمش حاکم شود.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری