کد خبر: 12647

رئیس کمیسیون سلامت و مدیریت شهری شورای شهر،گفت: با اطلاع رسانی شهروندان به سامانه ۱۸۸۸ در طول شبانه روز و اجتناب از ریختن زباله در معابر در جهت کاهش رشد جمعیت موش‌ها کمک شایانی شده است.

به گزارش قم خبر؛ رحمت الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت و مدیریت شهری شورای شهر تهران، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در خصوص طعمه گذاری برای موش‌ها اظهارکرد: روند مقابله با جانواران موذی باید با روش‌های متعدد و مستمر ادامه داشته باشد و در صورتی که از روزش‌های استاندارد در مورد طعمه گذاری استفاده شود، برای شهروندان و محیط زیست تهدیدی در پی نخواهد داشت.


وی با توجه به کاهش رشد جمعیت موش‌ها به اسناد قضاوت مردمی بیان داشت: هیچ روش علمی نمی‌تواند تضمین کننده ریشه کن کردن موش‌ها باشد، اما با توجه به تهیه سموم طعمه گذاری در چارچوپ استاندارد می‌توان به کاهش رشد جمعیت موش‌‌ها بدون ایجاد خطر برای شهروندان پی برد.

حافظی تاکید کرد: شهروندان با اطلاع رسانی خود به سامانه ۱۸۸۸ در طول شبانه روز و اجتناب از ریختن زباله در معابر به شهرداری در جهت کاهش رشد جمعیت موش‌ها کمک شایانی کرده‌اند.

این عضو شورای شهر تهران در مورد حضور مجدد در معابر و خیابان‌ها برای بهره گیری از قضاوت‌های مردمی گفت: تابستان سال آینده مجددا قضاوت‌های مردمی را مورد ارزیابی قرار داده تا بهتر بتوانیم خدمت رسانی کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری