کد خبر: 12575

سرمربی تیم ملی بحرین گفت: تیم ایران با ۳ امتیازی که دیروز از ما گرفت شانس بسیار زیادی برای صعود به دور بعد جام ملت‌های آسیا دارد.

به گزارش قم خبر ، مرجان عید سرمربی تیم ملی بحرین در گفت و گو با فارس ؛ در خصوص دیدار روز گذشته تیم‌های ایران و بحرین که منجر به پیروزی شاگردان کی‌روش شد گفت: ایران از تیم‌های حرفه‌ای آسیاست و این ۳ امتیاز به آنها کمک زیادی در ادامه راه خود خواهد کرد. ایران از بازیکنان حرفه‌ای سود می برد.


وی ادامه داد: ما هم مقابل ایران شانس داشتیم تا به موفقیت برسیم اما ایرانی‌ها از شانس خود بهتر استفاده کردند و برنده این بازی شدند.

سرمربی تیم ملی بحرین درباره شانس صعود ایران و بحرین به مرحله بعد این بازی‌ها هم اظهار داشت: ایران ۳ امتیاز بازی اول را گرفت و با این ۳ امتیاز آنها از شانس بسیار زیادی برای صعود برخوردار شده‌اند اما به هر حال هنوز ۲ بازی باقی مانده و ما هم در صدد رسیدن به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا هستیم.

مرجان عید در پاسخ به این سوال که کدام یک از بازیکنان ایران را در این بازی بهتر دیدید گفت: به نظرم دژاگه، نکونام و و تیموریان بهترین بازیکنان ایران در بازی روز گذشته بودند. نکونام قدرت فوق العاده ای برای رهبری تیم ایران در داخل زمین دارد. تیموریان هم بازیکن بسیار جنگنده ای است و دژاگه هم قدرت حفظ توپ بسیار بالایی دارد. در کل اعتقاد دارم خط وسط تیم ایران خیلی منسجم کار کرد و این موضوع می تواند در بازی های آینده به کمک تیم ایران بیاید.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری