کد خبر: 12571

جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه‌ با حضور در محل شهادت شهید احمدی‌روشن با اهدای گل و قرائت فاتحه به روح این شهید بزرگوار ادای احترام کردند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، شهید مصطفی احمدی‌روشن دانشمند هسته‌ای ایران و معاون بازرگانی سایت هسته‌ای نطنز بود که در ۲۱ دی ۱۳۹۰ پس از خروج از منزل در ساعت ۸:۳۰ صبح توسط یک موتورسیکلت سوار در خیابان گل‌نبی تهران (میدان کتابی) ترور شد و به شهادت رسید. این شهید پس از شهیدان مسعود علی‌محمدی، مجید شهریاری و داریوش رضایی‌نژاد چهارمین شهید فناوری هسته‌ای است.


بنابراین گزارش، جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبایی روز گذشته با حضور در محلی که شهید احمدی‌روشن در آنجا به شهادت رسید، با اهدای گل و قرائت فاتحه به روح این شهید بزرگوار ادای احترام کردند.

گفتنی است این حرکت نمادین به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبایی و با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان برگزار شد.

لازم به ذکر است، دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبایی مقابل محلی قرار دارد که شهید مصطفی احمدی‌روشن در آنجا به شهادت رسید.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری