کد خبر: 12565

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت‌وگو با تسنیم:

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تاکید براینکه من از‌‌ همان نخستین روزهای تبلیغ پروژه «پدیده» هشدار دادم که این پروژه عاری از مشکلات نیست، گفت: فروش سهام پدیده سبب مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور می‌شود.

به گزارش قم خبر، سید عیسی دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به شیوع سهام فروشی بدون ضابطه در کشور اظهار داشت: این‌گونه ماجراهایی که هرچند وقت یک‌بار در کشور اتفاق می‌افتد ضعف بزرگی است که نباید نادیده گرفته شود و دراین‌باره نیازمند برخورد قاطع دستگاه قضایی و سازمان بازرسی هستیم.

عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با اشاره به آسیب‌های سهام فروشی بدون ضابطه در کشور افزود: فروش این نوع سهام سبب مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور می‌شود که برای جلوگیری از این آسیب‌ها مجلس باید برخورد قاطعی داشته باشد تا جامعه دچار مشکلات نشود.

عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: من از‌‌ همان نخستین روزهای تبلیغ پروژه «پدیده» هشدار دادم که این پروژه عاری از مشکلات نیست، بنابراین نیروی انتظامی و مسئولان قضایی موظف به رسیدگی و برخورد قاطع با این مسائل هستند.

دارایی اظهار کرد: مجلس باید به مسئله پروژه «پدیده» ورود کند تا کمتر شاهد این‌گونه اتفاقات شویم، ما هرچند وقت یک‌بار شاهد این‌گونه مسائل در مناطق مختلف هستیم نیروی انتظامی باید از این مسائل پیشگیری کند، پیشگیری به معنای احداث کلانتری نیست بلکه باید رفتارهای بازدارنده داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری