کد خبر: 12452

پلیس راهنمایی و رانندگی با توجه به افزایش سفرهای بین شهری و تراکم ترافیک در روزهای ۱۷ تا ۱۹ دی‌ماه مقررات ویژه‌ای را در محورهای مواصلاتی کشور به مرحله اجرا گذاشته است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با توجه به ایام پایانی هفته به منظور تسهیل در رفت و آمد شهروندان در سفرهای بین شهری مقررات ویژه‌ای را در محورهای مواصلاتی کشور به شرح ذیل اجرا خواهد کرد.


۱- تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۱۷ دی ماه الی ساعت ۲۴ جمعه ۱۹ دی ماه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

۲- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس ممنوع است.

۳- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه ۱۹ دی از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز و ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزدبن) به صورت یکطرفه خواهد بود.

۴ - تردد تمام تریلرها در محور هزار ممنوع است.

۵- تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۷،۱۸ و ۱۹ دی ماه از محور هراز ممنوع است.

۶- تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ جمعه ۱۹ دی از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری