کد خبر: 12323

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از آمادگی برای واگذاری ۲۰ هزار مسکن مهر تا پایان سال خبر داد و گفت : به شرطی واگذار می کنیم که با همکاری دستگاه های خدمات رسان دیگر همه امکانات زیربنایی و از جمله آب و برق و گاز فراهم شود.

به گزارش قم خبر به نقل از  روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ حسن ولی پور در مصاحبه با این رادیو اظهار داشت: فقط مقداری از ساخت واحدهای فاز ۵ عقب مانده است اما تلاش می کنیم پرونده مسکن مهر پردیس را تا پایان سال اینده ببندیم.


مدیرعامل شهر جدید پردیس همچنین از تمدید مهلت واریز ۱۲ میلیون تومانی مسکن مهر خبرداد و کفت : شهروندان دارای شرایط می توانند تا پایان سال واریز کنند.

وی افزود : بازدید کسانی که ثبت نام کرده اند با هماهنگی نگهبانان فازها صورت می گیرد تا مشکلی پیش نیاید. ولی پور گفت: عمده مشکلات مسکن مهر نداشتن خدمات روبنایی و زیربنایی است که امیدواریم ساماندهی شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس همچنین با اشاره به سامانه خرید و فروش مسکن مهر گفت : اجباری برای خرید و فروش در این سامانه نداریم اما حتما پس از معامله به این سامانه مراجعه کنند تا اسم فروشنده حذف و نام خریدار جایگزین شود.

حسن ولی‌پور افزود : شرکت عمران خریدار مسکن مهر و فروشنده مسکن مهر نیست و فقط نام متقاضیان را متناسب با شرایط دو طرف معامله تغییر می دهیم تا زمینه کلاهبرداری حذف شود.

وی همچنین اعلام کرد : برای مسکن مهر ثبت نام داریم. شهر پردیس ۱۳۸۷ کیلومترمربع مساحت و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

بازار طلا و سکه ؛ دستگيري باند توليد و توزيع سکه هاي تقلبي

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان طلا و جواهر از دستگیری باند تولید و توزیع سکه های تقلبی در شهر تهران خبر داد و گفت : پرونده ها نیز به مراجع قضایی داده شده است.

محمد کشتی آرای در مصاحبه با این رادیو گفت: از شهروندان خواهش می کنیم حتما از واحدهای دارای مجوز قانونی فروش سکه و طلا خریداری کنند که در تهران به ۲۰۰ واحد فروش سکه طلا می رسد.

وی اظهار داشت : اگر مردم از این واحدها خریداری کنند حتما قابل رهگیری خواهد بود و مشکلی پیش نخواهد آمد و این واحدها موظفند پروانه کسب و کار خود را در معرض دید مردم قرار دهند.

کشتی آرای همچنین با اشاره به قیمت جهانی هر اونس طلا - ۱۱۹۰ دلار گفت : نرخ سکه بهار آزادی طرح قدیم و جدید امروز یکشنبه ۹۷۷ هزار تومان است.

محمد کشتی آرای در مصاحبه با این رادیو افزود : هر قطعه نیم سکه ۴۹۱ هزار تومان ، ربع سکه ۲۶۷ هزار تومان و سکه های یک گرمی هم ۱۷۲ هزار تومان فروخته می شود.

کشتی آرای گفت : قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار نیزحدود ۱۰۰ هزار تومان است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری