کد خبر: 12094

در شرايطي که مهلت نقل و ‌انتقالات نيم فصل ۲ روز تمديد شده، هنوز وضعيت اميرحسين صادقي و ‌هاشم بيک‌زاده، ۲ بازيکن ملي‌پوش استقلال مشخص نيست.

به گزارش قم خبر ، خراسان نوشت: امير قلعه‌نويي به‌ خاطر مشکلاتي که از ابتداي فصل با ملي‌پوشان تيمش داشت و بارها از آن‌ها بابت عملکرد ضعيفشان انتقاد کرده بود، به صراحت اعلام کرد صادقي را نمي‌خواهد و ديگر بازيکنان ناراضي هم اگر مي‌خواهند بروند، اطلاع دهند تا رضايت‌نامه‌شان صادر شود. در اين‌راستا شنيده مي‌شد قلعه‌نويي با بهرام افشارزاده مديرعامل باشگاه استقلال بر سر ماندن يا رفتن ملي‌پوشان اين تيم دچار اختلاف شده و افشارزاده بر حفظ ملي‌پوشان اصرار دارد. افشارزاده روز گذشته هم در گفت و‌گو با تسنيم در مورد وضعيت صادقي گفته بود: «به هيچ‌عنوان صادقي را از دست نخواهيم داد.


اين نفرات جزو بازيکنان فيکس تيم ملي هستند و بايد دقت کنيم تا آن‌ها را از دست ندهيم. صادقي، بازيکن کليدي تيم‌ملي است و بايد حفظ شود.» نظري‌جويباري، معاون‌‌‌‌ ورزشي باشگاه استقلال هم درباره امير‌حسين صادقي، موضعي مشابه افشارزاده گرفت و به ايسنا گفت: «قلعه‌نويي تاکنون‌ درخواستي براي جذب مدافع نداده است. احتمالا او مي‌خواسته هشداري به امير‌حسين صادقي بدهد تا به خودش بيايد. ما با افشارزاده جلسه‌اي داشتيم و ظاهرا ايشان با قلعه‌نويي صحبت کرده‌ و قرار شده‌ ملي‌پوشان در استقلال حفظ شوند.»

اين اظهار‌نظرها حاکي از تغيير فضا و عوض شدن نظر قلعه‌نويي درباره ملي‌پوشان به‌‌ خصوص صادقي است، اما آيا اين بازيکن با توجه به شرايطي که طي چند روز پيش وجود داشت، مي‌خواهد در استقلال بماند يا نه؟ اميرحسين صادقي که از تراکتورسازي، سپاهان و پديده مشهد پيشنهاد داشت و حتي گفته مي‌شد به تراکتورسازي نزديک شده، روز گذشته هم‌ از باشگاه نفت تهران پيشنهاد دريافت کرد تا پرونده جدايي او باز باشد.

بر‌ اساس شنيده‌ها، عليرضا منصوريان سرمربي نفت تهران که تيمش بايد در آسيا بازي کند، براي تقويت خط دفاعي‌اش تمايل دارد صادقي را جذب کند و از اين‌رو نفتي‌ها به اين بازيکن پيشنهاد داده‌اند و ظاهرا او هم در‌حال مذاکره با نفتي‌هاست! به نظر مي‌رسد صادقي از استقلالي‌ها رنجيده و حتي اگر تصميم به ماندن هم داشته باشد مي‌خواهد با بررسي پيشنهادهاي تيم‌هاي ليگ برتري به نوعي رفتار مسئولان باشگاه استقلال را تلافي کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری