کد خبر: 12018

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي تاکيد کرد: با توجه به شناختي که از تعصب و غيرت اميد نوروزي دارم مطمئنم او تيم ملي را تنها نمي گذارد و در جام جهاني به روي تشک خواهد رفت.

به گزارش قم خبر، احد پازاج در گفتگو با ایسنا، درباره آغاز  اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار کرد: اردوی تیم ملی از دیروز(دوشنبه) آغاز شد و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت. خدا را شکر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی از شرایط بدنی خوبی برخوردارند و همگی از انگیزه و شرایط خوبی برخوردارند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره غایبان این اردو نیز خاطر نشان کرد: سعید عبدولی، امید نوروزی و قاسم رضایی دیروز در اردوی تیم ملی حضور نداشتند و نتوانستند خود را به تمرینات برسانند. البته فکر می‌کنم نتوانستند بلیط هواپیما بگیرند اما قرار است امروز (سه شنبه) در اردوی تیم ملی حضور یابند.

وی در واکنش به اظهار نظر امید نوروزی مبنی بر اینکه قطعا در رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی به دلیل ترس از تشدید مصدومیت به میدان نخواهد رفت گفت: انشاالله که او در این رقابت‌ها برای ایران به روی تشک برود چرا که نوروزی کشتی گیر با تعصب و با غیرتی است و مطمئنا تیم ملی را هیچ گاه تنها نخواهد گذاشت. با شناختی که از او دارم مطمئنم او همواره آماده است تحت هر شرایطی به تیم ملی و کشتی ایران کمک کند.

پازاج درباره انتخاب رضا سیم خواه به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان اظهار کرد: جا دارد این انتخاب را به او و جامعه کشتی تبریک بگویم چرا که سیم خواه یکی از بهترین مربیان کشتی فرنگی در ایران است و از سابقه مربیگری و تجارب خوبی برخوردار است. او از دوستان و همکاران قدیمی من محسوب می‌شود و انشاالله دست به دست هم خواهیم داد تا کشتی فرنگی ایران کماکان به افتخار آفرینی های خود ادامه دهد و تیم های ملی قدرتمندی را روانه مسابقات کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری