کد خبر: 12008

جمعه ۵ دی‌ماه ۹۳ فیلم «تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی برای جذب دیه زندانیان در پردیس سینمایی «تیراژه ۲» اکران می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، جمعه ۵ دی‌ماه فیلم «تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی در پردیس سینمایی «تیراژه ۲» اکران خیریه می‌شود. این اکران با حضور چهره‌های سینمایی و تئاتر کشور در کنار کارگردان و عوامل این اثر سینمایی و جمعی از خیران کشور به قصد تامین دیه زندانیان برگزار می شود.

این مراسم جمعه ۵ دی‌ماه ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی «تیراژه ۲» در حالی برگزار می شود که آزیتا موگویی کارگردان این اثر، بازیگران و عوامل فیلم نیز در جمع مهمانان این مراسم حضور دارند.

«تراژدی» حکایت گفتن از زندگی‌های خسته است! گفتن از زندگی تلخ یک مرد در سایه فقر، زندگی سیاه شده یک زن در هاله فقر، زندگی پوچ پسری جوان درفشار سنگین فقر، زندگی دلشکسته دختری جوان در احوال بدون چاره فقر در خانه ای که مرد خانه قاسم سبزی کار است، مردی که ازجان خود می گذرد تا خانواده اش کمی، دقیقا کمی زندگی را زندگی کنند نه فقط نفس کشیدن!

این فیلم که پاییز و زمستان گذشته در منطقه دماوند روزهای فیلمبرداری خود را پشت سر گذاشت در جشنواره فجر مورد توجه داوران این فستیوال هنری قرار گرفت و در سه بخش فیلمنامه، فیلم و کارگردانی نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.

تراژدی این روزها با بازی هنرمندانی چون مهدی هاشمی، رویا نونهالی، بهرام رادان، پانته آ بهرام، حسین یاری، پیام دهکردی، پژمان هادوی در سینماهای کشور اکران عمومی دارد.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری