کد خبر: 11981

رییس گروه كنترل پلیس راه راهور ناجا محدودیت ها و ممنوعیت های تردد پایان هفته را اعلام كرد.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، سرهنگ همایون اسفندی گفت: بر این اساس تردد موتورسیكلت ها همچنان تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ دی ماه از محورهای كرج- چالوس، هراز، فیروزكوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعكس ممنوع است.

وی با اشاره به محور كرج- چالوس گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز سه شنبه ۲ دی ماه از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه جنوبی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۵ دی ماه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از ۱۵ كیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) بصورت یكطرفه خواهد بود.

رییس گروه كنترل پلیس راه راهور ناجا به محدودیت های تردد در محور هراز اشاره كرد و گفت: تردد كلیه كامیونها و كامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای سه شنبه تا و جمعه ۲ تا ۵ دی ماه از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: همچنین در این محور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه ۵ دی ماه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از آب اسك تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یكطرفه خواهد بود.

رییس گروه كنترل پلیس راه راهور ناجا خاطرنشان كرد: مركزاطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ و۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای كشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری