کد خبر: 11847

این پست ده‌ها کامنت شدیداللحن علیه ناظمی و دیگر مسوولان وزارت ورزش منتشر شده بود که تقریبا تمام آنها حاوی جملات تند و آتشین علیه این مجموعه بودند. شاید به جرات بتوان ادعا کرد در بین چند صد کامنت منتشر شده زیر این پست، حتی یک نظر موافق هم وجود نداشت.

به گزارش قم خبر به نقل از بانک ورزش، پس از اینکه ظهر چهارشنبه مازیار ناظمی مطلبی را در مورد انتخاب شایسته خاکپور برای تیم ملی امید در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و البته طعنه‌ای هم به حبیب کاشانی زد، صفحه این گوینده سابق اخبار ورزشی هدف حمله گسترده و کم‌سابقه هواداران فوتبال و به ویژه پرسپولیسی‌ها قرار گرفت.


زیر این پست ده‌ها کامنت شدیداللحن علیه ناظمی و دیگر مسوولان وزارت ورزش منتشر شده بود که تقریبا تمام آنها حاوی جملات تند و آتشین علیه این مجموعه بودند. شاید به جرات بتوان ادعا کرد در بین چند صد کامنت منتشر شده زیر این پست، حتی یک نظر موافق هم وجود نداشت.

این در حالی است که برخی از مخاطبان مدعی شده بودند نظرات قبلی آنها توسط ناظمی پاک شده است! البته به نظر می‌رسد اگر مجالی برای ارتباط مستقیم با بالادستی‌ها فراهم می‌شد، مردم حرف‌شان را به شخص وزیر می‌زدند، نه فیل و اسب و سرباز!

گفتنی ست به اعتقاد پرسپولیسی‌ها عامل همه مشکلات این تیم ، وزارت ورزش است .

 

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری