کد خبر: 11789

مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی دولتی قم:

مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی دولتی استان قم گفت: قیمت نان گران نیست اما صرفه زیادی برای نانوایی‌ها ندارد و آن ها در حال حاضر ضرر نمی کنند.

به گزارش قم خبر،حدود یک هفته می شود که قیمت نان در استان قم از 500 تومان با هدف بهبودی حقوق کارگرهای نانوایی‌ها به قیمت 650 تومان گران شده است، که همزمان با گرانی قیمت نان آدر هم گران شد.

که این مسئله گرانی آدر در حال حاضر دغدغه ای برای صاحبان نانوایی شده است.

با وجود گرانی قیمت نان اما در دخل چیزی نمی ماند این را صاحبان نانوایی های استان قم می گویند، که فرهاد زارعی در گفت‌و‌گو با قم خبر، بااشاره به هدف گرانی قیمت نان، اظهار داشت: بنا به مصوبه هیئت دولت و وزیران، قیمت نان و آرد در کل کشور برای بهبودی حقوق کارگران نانوایی و بهبودی آرد، گران شد.

وی بابیان اینکه حدودا 1300تومان  قیمت گندم برای دولت تمام می شود، افزود: قیمت گندمی که در حال حاضر به 370 کارخانه‌جات کشور توزیع می شود 665 تومان است که تقریبا نصف قیمت به کارخانه های کشور داده می شود.

مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی دولتی استان قم بااشاره به زحمتی که برای تهیه نان کشیده می شود، عنوان کرد: قیمت نان گران نیست اما صرفه زیادی برای نانوایی‌ها ندارد و آن ها در حال حاضر ضرر نمی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری