کد خبر: 10796

مشاور وزیر بهداشت با اشاره به اینکه اولویت نخست طرح تحول سلامت، توجه به مناطق محروم است، از اجرای چهارمین گام از طرح تحول سلامت که منجر به ایجاد تحول بزرگی در حوزه آموزش پزشکی می‌شود، خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، عباس زارع نژاد ضمن تشکر از توجه کسانی که در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت نظرات‌شان را اظهار کردند، اظهار داشت: وزارت بهداشت بنا به رسالت خویش پاسخگویی به ابهامات در خصوص اجرای طرح تحول سلامت را صرفا به جهت جلوگیری از مخدوش شدن این طرح ملی، وظیفه خود می داند و معتقد است دریافت نقدها و طرح چالش ها می تواند ما را در اصلاح و بهبود روند اجرای آن یاری رساند.


مشاور وزیر بهداشت با اشاره به انتشار بیانیه ای توسط یکی از تشکل های دانشجویی ، گفت: پیرو دستور وزیر بهداشت، مقرر شد بررسی های لازم در این خصوص صورت گیرد.

زارع نژاد در ادامه با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت، گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی های صورت گرفته توسط مراکز خارج از مجموعه وزارت بهداشت، ائمه جمعه ، مسئولین استانی و مردم رضایت ۷۰ درصدی را از اجرای طرح تحول نظام سلامت اعلام داشته اند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از آغاز گام چهارم طرح تحول سلامت در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به زودی چهارمین مرحله از اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه آموزش پزشکی آغاز می‌شود و در حال حاضر جلسات کارشناسی نهایی آن در حال انجام است.

زارع نژاد تاکید کرد: چهارمین گام از طرح تحول سلامت منجر به ایجاد تحول بزرگی در حوزه آموزش پزشکی خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به نتایج مثبت اجرای طرح تحول نظام سلامت، خاطرنشان کرد:با تمام قوت اجرای طرح را ادامه خواهیم داد و از هرگونه اظهارنظری که بتواند روند اجرا را تسهیل کند، استقبال خواهیم کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری