کد خبر: 10712

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با توجه به روزهای پایانی هفته و افزایش تعداد سفرهای بین شهری محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در جاده‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش قم خبر؛ سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با فارس، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی پلیس راهور را برای تسهیل در رفت و آمد سفرهای بین شهری به شرح ذیل اعلام کرد.


۱- تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ شهر چهارشنبه ۲۸ آبان الی ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ آبان از محورهای هراز، فیروزکوه، کرج - چالوس، قزوین - رشت، تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

۲- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس ممنوع است.

۳ - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه ۳۰ آبان از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

۴ - تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است.

۵ - تردد کلیه کامیون‌ها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸، ۲۹ و ۳۰ آبان از محور هراز ممنوع است.

۶- تردد کلیه تریلر بجز حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ جمعه ۳۰ آبان از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ حمیدی تصریح کرد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی به هموطنان می‌باشد.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد:‌رانندگان وسایل نقلیه ای که در طول مسیر دارای محدودیت در حرکتند، موظفند به نحوی برنامه‌ریزی و تردد کنند که قبل از ساعت اجرای محدودیت از جاده عبور کنند و در غیر این صورت از حرکت آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی هنگامی که فاقد بار هستند، در محورهایی که محدودیت تردد کامیون، کامیونت و تریلر اعلام می‌شود مجاز به تردد نیستند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری