کد خبر: 10702

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون:

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون گفت: امیدواریم با تلاش‌های ویژه در آینده شاهد کودک‌آزاری و بحران‌های اجتماعی کودکان نباشیم و در این راه باید از ظرفیت طلاب استفاده کرد.

به گزارش قم خبر، محمدرضا موالی زاده با اشاره به جایگاه قم، اظهار کرد: قم تنها یک شهر نیست، بلکه جایگاه معنویت، جهاد و فقاهت در ایران است که نباید از اهمیت این جایگاه ویژه غافل شد و برگزاری این همایش در قم نیز به‌عنوان یکی از بهترین کارهای انجام‌شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بابیان جایگاه آیات قرآنی، افزود: آیات قرآن تعلیمی یا تذکری است و این نشان‌دهنده این است که ما تعلیم و تذکر در کنار هم نیازمندیم.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: هرچه نسبت به موضوع اشراف اطلاع داشته باشیم و نسبت به موضوعات درک مشترک داشته باشیم می‌توانیم اقدام مشترک انجام دهیم و بالاترین بهره‌وری در کار را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: هراندازه که اقدام کنیم باید این اقدامات را در حیطه شرایط موجود بررسی کنیم و بر اساس آن نیز تلاش کنیم تا به شرایط مطلوب برسیم و به روند رو به رشد برسیم.

 

موالی زاده اظهار کرد: کودک‌آزاری در خانواده‌های نامتعادل و نا به هنجار هستند شکل می‌گیرند، محیط‌های سرد، بی‌عاطفه و خشک سبب آزار روحی کودکان است که نتیجه آن در بزرگ‌سالی کودک قابل‌مشاهده است.

 

وی گفت: امیدواریم با تلاش‌های ویژه در آینده شاهد کودکان کار، کودک‌آزاری، تکدی گری و بحران‌های اجتماعی کودکان نباشیم و در این راه باید از ظرفیت طلاب استفاده کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری