کد خبر: 10629

رئیس بسیج جامعه زنان عناوین روزهای هفته بسیج را اعلام کرد و گفت: جمعه ۳۰ آبان به عنوان «بسیج، ولایتمداری و انتظار» نام نهاده شده و در این روز نونهالان مهدهای قرآنی تحت عنوان «ستارگان ولایت» در نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، مینو اصلانی در نشست خبری که صبح امروز در محل سازمان بسیج جامعه زنان برگزار شد برنامه‌های هفته بسیج را تشریح کرد و ضمن اعلام عناوین روزهای هفته بسیج گفت: جمعه ۳۰ آبان به عنوان «بسیج، ولایتمداری و انتظار» نام نهاده شده و در این روز نونهالان مهدهای قرآنی تحت عنوان ستارگان ولایت در نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند.


وی ادامه داد: میقات صالحین خواهران تحت عنوان ایران جوان در نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند و نمایشگاه تصویری در این زمینه خواهند داشت.

اصلانی افزود: عنوان روز شنبه اول آذر «بسیج، فرهنگ و تمدن نوین اسلامی» است که در این روز همایش بررسی نقش خانواده در تمدن نوین اسلامی توسط بسیج جامعه زنان برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: روز یکشنبه ۲ آذر با نام «بسیج، جوان و خودباوری» نام نهاده شده است و در این روز از کتاب و نرم‌افزارهای حوزه زنان رونمایی خواهد شد که کتاب « مسئله زن و خانواده در گفتمان ولایت» و مجموعه مقالات علمی تخصصی حقوق و تکالیف زن مسلمان از جمله کتاب‌هایی است که در این روز رونمایی خواهد شد.

رئیس بسیج جامعه زنان افزود: مانور تجلی جهاد فرهنگی در سیمای بسیج در تمام پایگاه‌های بسیج جامعه زنان برگزار خواهد شد و در این مانور برگزاری نمایشگاه و نشست‌های روشنفکری را خواهیم داشت.

اصلانی ادامه داد: دوشنبه ۳ آذر ماه به عنوان «بسیج، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است که همایش معماران ایران جدید ویژه زنان محجبه رشته عمران برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: سه‌شنبه ۴ آذر ماه با عنوان «بسیج، خانواده و سبک زندگی اسلامی» نام نهاده شده است که در این روز گردهمایی خانواده‌ محور تربیت پایدار در پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار می‌شود و میزگرد رسانه‌ای زنان محور پایداری محور عاشورا نیز در این روز برگزار خواهد شد.

رئیس بسیج جامعه زنان ادامه داد: چهارشنبه ۵ آذر با عنوان «بسیج مستضعفین در راه بیت‌المقدس» نام نهاده شده است که در این روز گرامیداشت مقاومت مادران غزه، طلایه‌داران ایثار در پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار می‌شود و در این روز یک هزار بیانیه برای مقاومت مادران غزه صادر خواهد شد.

اصلانی افزود: پنج‌شنبه ۶ آذر ماه و آخرین روز هفته بسیج با عنوان «بسیج، ایثار و میثاق با شهدا» نام نهاده شده است که در این روز میزگرد تلویزیونی با عنوان «تبیین نقش زنان مسلمان مجاهد در عصر جدید» برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری