کد خبر: 10602

نیروی انتظامی استان اردبیل خبر دستگیری دو نفر از عوامل شرور حادثه بیمارستان فاطمی اردبیل را تایید کرد.

به گزارش قم خبر ؛ یکی از مسئولان مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اردبیل در فارس اظهار کرد: با تلاش و پیگیری‌های نیروی انتظامی دو نفر از عوامل حادثه بیمارستان فاطمی اردبیل دستگیر شده و تلاش برای دستگیری دیگر عوامل متواری این حادثه در دست اقدام است.

سعید عزیزی‌کیا با رد شایعات مصدومیت و مجروح شدن چند نفر از پرسنل نیروی انتظامی گفت: در این حادثه به عوامل نیروی انتظامی هیچ مصدومیتی وارد نشده، ولی یک نفر از نگهبانان بیمارستان با لباس فرم از ناحیه دست دچار مصدومیت و شکستگی شده است.

وی با بیان اینکه پیگیری نیروی انتظامی و دستگاه قضا برای دستگیری عوامل این حادثه ادامه دارد، گفت: نیروی انتظامی نیم ساعت دیگر در مورد این حادثه توضیحات کاملی را خواهد داد، ولی در حال حاضر هیچ یک از مسئولان نیروی انتظامی حاضر به مصاحبه نیستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به رغم پیگیری‌های مستمر از شب گذشته تاکنون هیچ یک از مسئولان نیروی انتظامی استان اردبیل در مورد حادثه بیمارستان فاطمی پاسخگو نبوده و این در حالی است که دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با تعامل مثال‌زدنی که جای تقدیر ویژه دارد که از نخستین ساعات حادثه روند پیگیری این پرونده را جهت تنویر افکار عمومی و جلوگیری از نشر شایعه و اخبار غیر واقع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اطلاع‌رسانی می‌کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری