کد خبر: 10265

وزیر ورزش و جوانان گفت: یک فدراسیونی داریم که جزیره‌ای مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس،‌ پیش از ظهر امروز جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران پیرامون کنگره شهدای ورزش کشور در سالن حراست وزارت ورزش و جوانان با حضور افرادی چون سردار کوثری، سردار باران چشمه، سردار آجرلو، لاله افتخاری، محمدرضا داورزنی، پولادگر، محمود خسروی وفا، سردار آذرنوش، دکتر سجادی و چند تن از مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این نشست که هر چند وقت یکبار برگزار می‌شود در خصوص کنگره‌ای که قرار است در مورد شهدای ورزش کشور برگزار شود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در ابتدا برای حاضرین سخنرانی کرد و اظهار داشت: من خودم را یک پاسدار بسیجی می‌دانم و به همرزمی با شهدا و بسیاری از دوستان خود که در زمان جنگ تحمیلی با آنها برای دفاع از نام ایران اسلامی تلاش کردند و حالا هم آنها در مسئولیت هستند افتخار می‌کنم.

وی افزود: مسائل فرهنگی کشور باید بخش اعظمی از ارزش ما را هم تحت تاثیر قرار دهد اما فقط برخی‌ها به جسم و سلامتی خود اهمیت می‌دهند در حالی که هدف اصلی رشد اخلاقی و مباحث دینی است.

گودرزی با اشاره به موفقیت‌های سه فدراسیون در ورزش کشور گفت: ورزش ما باید از فدراسیون‌هایی مثل والیبال، تکواندو و جانبازان و معلولین الگو بگیرد چون آنها هم در بعد اخلاقی و پهلوانی و هم در بعد قهرمانی موفق بوده‌اند.

گودرزی در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد: یک فدراسیونی داریم که جزیره مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان است که اگر به مسائل مدیریتی آنها ورود کنیم با تعلیق و محرومیت مواجه خواهیم شد.

به گزارش فارس، وزیر ورزش با انتقاد از این فدراسیون گفت: من خودم منفعل هستم و نمی‌توانم در زد و بند فساد و تبانی آنها تاثیری بگذارم اما خواهان هم‌افزایی مجلس شورای اسلامی، وزارت ورز شو جوانان و سازمان بسیج در مورد این مسائل هستم.

وی در پایان صحبت‌های خود تاکید کرد: تلاش می‌کنیم که در تصمیمات خود مدیرانی با روحیات معنوی را جایگزین کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری