کد خبر: 10248

در جلسه شورای اسلامی شهر صورت گرفت

بررسی اقدامات شهرداری در ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی یکی از موضوعات نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم بود.

به گزارش قم خبر و به نقل از روابط عمومی سامَپ قم، بررسی اقدامات شهرداری در ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی یکی از موضوعات نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم بود.

در این جلسه که با حضور اعضای شورا، زارعی کوشا قائم مقام شهردار قم و مدیران و مسئولان سازمان‌های مختلف شهرداری برگزار شد، گزارشی از اقدامات بخش‌های مختلف شهرداری در تاسوعا و عاشورای حسینی مورد بررسی قرار گرفت.

سازمان مدیریت پسماند نیز در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با تاکید بر موضوع تبلیغات محیطی و فرهنگ سازی در زمینه نظافت شهری، اقداماتی را در دست اقدام داشت.

نصب بنر و پلاکارد، تهیه و توزیع کارتن پلاست، هماهنگی و آماده باش کارکنان محل دفن سایت زباله، هماهنگی جهت عدم صدور مجوز حمل پسماندهای عمرانی و ساختمانی در راستای حفظ نظافت شهری، آماده باش تمام بازرسان و ناظران سازمان، تهیه پلاستیک زباله، ابلاغ به

پیمانکاران به منظو تهیه کاور و لباس مناسب با توجه به پیش بینی بارندگی در ایام محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی و... از اقدامات این سازمان در تاسوعا و عاشورای حسینی بود.

اعضای شورای اسلامی شهر در این جلسه از زحمات مجموعه مدیریت، کارکنان و پاکبانان سازمان مدیریت پسماند برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در این ایام تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری