کد خبر: 10180

شادی سرخیل، عضو ۲۱ ساله تیم قایقرانی بندر انزلی که روز گذشته برای تمرین قایقرانی به مرداب انزلی رفته بود به دلیل واژگونی قایق ناپدید شد و هنوز بعد از جست‌وجوهای فراوان خبری از او نیست.

به گزارش قم خبر ، حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر در گفت‌وگو با فارس از ناپدید شدن یک قایقران در مرداب انزلی خبر داد.

وی در مورد این حادثه گفت: شادی سرخیل به همراه ۱۲ نفر دیگر و ۲ قایق موتوری دیگر در پیست قایقرانی تالاب انزلی در حال تمرین بود که به دلایل نامعلوم قایق وی واژگون شد و قبل از اینکه این قایق زیر آب برود، پیکر این قایقران به زیر آب رفت.

سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه ممکن است دلیل بروز این اتفاق سرمای هوا و یا گرم بودن بدن وی باشد، ادامه داد: این ورزشکار برای حضور در مسابقات کشوری سه‌شنبه آینده، در حال تمرین در تالاب انزلی بود.

وی تصریح کرد: بلافاصله پس از واژگونی قایق، تیم‌های جمعیت هلال احمر، نیروی دریایی و دریابانی انزلی در جستجوی پیکر این ورزشکار هستند اما هنوز موفق به این امر نشده‌اند.

درخشان با تاکید بر اینکه تمامی نیروهای امدادی با تمام امکانات در جستجوی پیکر این قایقران هستند، خاطرنشان کرد: ۲۵ غواص جمعیت هلال احمر، نیروی دریایی و دریابانی انزلی در جستجوی پیکر شادی سرخیل هستند.

به گفته وی، جستجوها تا یافتن عضو تیم قایقرانی انزلی همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری